بازی شبگرد ، ویژه افراد پیش خرید کننده عرضه شد

همانطور که وعده داده بودیم امروز بخشی از سفارشات عزیزانی که بازی را پیش خرید کرده بودند تحویل بخش ارسال شد و از فردا به تدریج عزیزان بسته های خود را تحویل خواهند گرفت .

به علت حجم بسیار بالای سفارشات ارسالها همچنان ادامه دارد و عزیزان تهرانی با هماهنگی پیک بسته های خود را تحویل خواهند گرفت و عزیزان در شهرهای دیگر نیز از ۳ روز دیگر به تدریج بسته به محل سکونتشان ( مدت زمان رسیدن کالا به استان و شهر محل سکونت بستگی دارد ) بازی خود را تحویل خواهند گرفت .

از هم اکنون کاربران محترم می توانند بازی را از فروشگاه پردیس گیم تهیه فرمایند . توجه داشته باشید تا اواخر هفته آینده که بازی به صورت گسترده در بازار پخش خواهد شد ، علاقمندان فقط می توانند بازی را از فروشگاه پردیس گیم با تحویل رایگان در کلیه نقاط ایران خریداری کنند .

عزیزانی که مایل به دریافت نمایندگی فروش این بازی می باشند نیز هرچه سریعتر با تلفن ۰۲۱۶۶۹۱۵۸۵۵ تماس حاصل فرمایند تا از مزایای نمایندگی فروش این بازی بهرمند شوند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>