قرعه کشی ویژه خریداران و عرضه اولین آپدیت برای بازی شبگرد

به اطلاع کلیه خریداران بازی شبگرد می رساند جهت قدردانی از عزیزانی که این بازی را خریداری نموده اند جوایز نفیسی در نظر گرفته شده که به صورت قرعه کشی هر ۴۵ روز یکبار اعلام می شود . جوایز این بازی کنسولهای Playstation 4 و Xbox One می باشد که امیدواریم قدردانی کوچکی از حمایت همه مردم باشد . کارتی در بسته بازی قرار داده شده که شرایط شرکت در قرعه کشی در آن نوشته شده است .

کلیه کاربرانی که این بازی را خریداری کرده اند طبق دستورالعمل گفته شده در بسته بازی در قرعه کشی شرکت خواهند نمود .

در ضمن امروز اولین آپدیت برای بازی شبگرد عرضه شد تا عزیزانی که ممکن بود مشکلی در فعال سازی بازی داشته باشند برطرف شود . لازم به ذکر است این آپدیت به ندرت مورد نیاز می شود و اگر در فعال سازی بازی مشکلی داشته باشید  با نصب این آپدیت مشکل شما حل می شود .

دقت کنید اگر برای فعال سازی بازی مشکلی نداشته اید لازم نیست از این آپدیت استفاده کنید .

برای دریافت این آپدیت به قسمت بروز رسانیها مراجعه فرمائید .

تکرار می کنم افرادی که مشکلی در فعال سازی بازی ندارند نیاز به استفاده از این آپدیت ندارند .

يک ديدگاه برای “قرعه کشی ویژه خریداران و عرضه اولین آپدیت برای بازی شبگرد

  • محمد می‌گه:

    یه سوال من نرم افزار بازی های آنلاین پردیس گیم رو برای شرکت در قرعه کشی نصب کردم بعد بازی رو با این برنامه اجرا کردم بستم بعد دوباره چند ساعت بعدش بازی رو دوباره با این نرم افزار اجرا کردم و چن ساعتی بازی کردم یعنی الان توی قرعه کشی شرکت کردم ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>